Sofito Sahne Sanatları Teknolojisi Hakkında

Sofito Sahne Sanatları sektörde uzman ekibi ile Kültür Merkezleri, Tiyatro Salonları, Opera, Kongre Merkezleri, Konferans Salonları, Oditoryum, Çok Amaçlı Salonlar, Sinema Salonları, Televizyon stüdyoları , Hastane, Otel gibi benzeri işlerde Sahne Mekanik Sistemleri , Akustik Uygulamalar , Çelik Yapılar ve İç Mimari projelerde anahtar teslim etkin faaliyet göstermektedir.

Sofito Türkiye’de gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce tesisin yanı sıra, yurt dışında da bir çok projeye imza atmıştır. İhracat ağırlıklı hizmetlerinde kalıcı olmayı hedefleyerek sektörün öncü firması olmayı başarmıştır.

Profesyonel ve deneyimli mühendis,mimar ve teknik ekibiyle projelendirme, ahşap ve metal olmak üzere  üretim ve imalatını gerçekleştiren Sofito firması yenilikçi, kaliteli, kusursuz ve hatasız çalışma prensibini kendisine ilke edinmiştir.

Sahne Mekaniği alanında 1987 yılından bu yana verdiği hizmetlere 2008 yılında Akustik Ahşap Uygulamalar ve mimari iç projelendirmeyi eklemiştir.

2012 yılında yeniden yatırıma yönelerek, bünyesine Çelik Yapılar imalat ve uygulamalarını da eklemiştir.

Sofito yılların deneyimi ve tecrübesi ile ; projelendirme, üretim, imalat, montaj ve uygulama olmak üzere anahtar teslim hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti güvencesi olarak da kalite standartlarını esas almaktadır.

SİZ SADECE DİLEYİN...